سایت نوید گلستانی

خرید کامنت اینستاگرام | کامنت اینستاگرام

خانه خرید کامنت اینستاگرام | کامنت اینستاگرام
تخفیف ویژه
1000 کامنت مخلوط (ایموجی،فارسی،انگلیسی )
تومان 20000

شروع سفارش 0 الی 5 ساعت

لینک پست را دقیق وارد کنید

پیج عمومی باشد

تخفیف ویژه
1000 مجموعه کامنت و تعریف وتمجیدازکالای فروشگاهی
تومان 30000

شروع سفارش 0 الی 4 ساعت

لینک پست را دقیق وارد کنید

پیج عمومی باشد

تخفیف ویژه
500 کامنت فارسی رندوم
تومان 15000

سفارش 0 الی 8 ساعت

لینک پست را دقیق وارد کنید

پیج عمومی باشد

تخفیف ویژه
2000 مجموعه کامنت تبریک عمومی
تومان 17000

شروع 0 الی 6 ساعت

لینک پست را دقیق وارد کنید

پیج عمومی باشد

تخفیف ویژه
1000 کامنت ایرانی تعریف از پست متفرقه
تومان 35000

شروع 0 الی 1 ساعت

لینک پست را دقیق وارد کنید

پیج عمومی باشد

خرید کامنت اینستاگرام چیست ؟ این سوالی است که خیلی از کاربران همواره از ما میپرسند. اینستاگرام از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرد، روزانه آپدیت های جدیدی را رقم زد. یکی از این آپدیت ها، کامنت اینستاگرام است. کامنت اینستاگرام به معنای نظر دادن در اینستاگرام است.

گاهی اوقات می بینیم دوستانی داریم که در استوری خود از ما می خواهند برای پست کامنت بگذاریم. کامنت گذاشتن برای پست در واقع بدین معناست که شما باید برای پست دوستتان نظر بگذارید. زمانی که نظری را قرار میدهید، در واقع کامنتی را منتشر می کنید. در ادامه در مورد کامنت گذاشتن در اینستاگرام توضیحات بیشتری میدهیم.

قوانین مربوط به خرید کامنت اینستاگرام

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که اینستاگرام قوانینی دارد. این قوانین در حوزه ی کامنت اینستاگرام نیز در جریان است. در واقع شما برای این که کامنت بگذاید، نیاز است تا حتما برخی از قوانین را رعایت کنید. در ادامه برخی از قوانین اینستاگرام را برای شما بیان می کنیم. در ادامه لینکی قرار داده شده است که می توانید برای حل مشکل خود در بخش کامنت اینستاگرام بر روی آن کلیک کنید تا به بخش help اینستاگرام منتقل شوید و در آنجا مشکل خود را بیان کنید تا پشتیبانی اینستاگرام مشکل شما را حل کند. البته دقت داشته باشید که برای استفاده از این بخش حتما باید از زبان انگلیسی استفاده کنید.

لینک پشتیبانی اینستاگرام در بخش کامنت ها

طول کامنت اینستاگرام

برای هر کامنت اینستاگرام شما تنها میتوانید تعدادی واژه قرار دهید. در واقع شما نمی توانید هر تعداد واژه ای که خواستید، بنویسید. محدودیت کلمات وجود دارد. در حال حاضر شما تنها می توانید 300 کاراکتر بنویسید. در واقع اینستاگرام به شما اجازه نمیدهد که بیش از این تعداد کاراکتر را استفاده کنید. پس حتما زمانی که خواستید کامنتی بنویسید، در ابتدا میزان متن خود را مشخص کنید. این تعداد برای کپشن متفاوت است. تعداد کاراکتر کپشن 2200 می باشد. البته این احتمال وجود دارد که اینستاگرام در آینده تعداد کاراکتر کامنت ها را به مراتب افزایش دهد.

عدم ارسال گیف

زمانی که می خواهید در پاسخ به پست دیگران کامنتی بگذارید، نمی توانید از گیف استفاده کنید. در دایرکت اینستاگرام امکان ارسال گیف وجود دارد اما فعلا این امکان برای بخش کامنت و کپشن فعال نشده است. البته به خاطر داشته باشید که برای ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام حتما باید فیلترشکن خود را فعال کنید. گیف ها کلا چون حرکتی هستند، امکان ارسال آنها وجود ندارد. در واقع بهتر است بیان کنیم که هر فایلی که به صورت حرکتی باشد، امکان ارسال آن وجود ندارد. می تواند فیلم هم باشد. در واقع شما نمی توانید در کامنتی که می گذارید از فایل های حرکتی استفاده کنید.

عدم ارسال صوت

شما در بخش کامنت اینستاگرام نمی توانید از صوت استفاده کنید. در بخش کامنت ها حتما باید از متن استفاده کنید. این که گفته می شود شما نمی توانید از صوت استفاده کنید بدین معناست نه نمی توانید صوتی در همان جا ضبط کنید و نه حتی می توانید ار بخش موسیقی سیستم خود استفاده کنید. در بخش دایرکت اینستاگرام جدیدا ارسال صوت اضافه شده است. اما فعلا محدودیت هایی وجود دارد. هر صوتی که ارسال می کنید تنها می تواند 1 دقیقه باشد. در واقع شما برای آن که در بخش دایرکت اینستاگرام بتوانید صوتی چند دقیقه ای ارسال کنید، نیاز است تا صوت خود را به صورت یک دقیقه یک دقیقه ارسال کنید.

عدم محدودیت در ارسال کامنت

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که می توانی هر تعداد کامنتی که بخواهید می توانید ارسال کنید. با توجه به این که شما تنها می توانید هر کامنت خود را حداکثر 300 کاراکتر قرار دهید، می توانید متن 1000 کاراکتری خود را در 4 کامنت ارسال کنید. از این پس اصلا نگران نباشید که حرف شما نصفه بماند بلکه با ارسال متعدد کامنت ها در اینستاگرام می توانید متن زیادی ارسال کنید. از این پس مشکلی برای نوشتن متن خود ندارید. کامنت اینستاگرام چیست تا به این جا به خوبی پاسخ داده شده است.

ارسال استیکر در کامنت ها

در بالا گفتیم که شما نمی توانید در بخش کامنت ها از گیف استفاده کنید، اما بهتر است بدانید که می توانید در همین بخش از استیکرها استفاده کنید. استیکرهای بی شماری در اینستاگرام وجود دارد که می توانید برای ارسال مفهوم از آن بهره بگیرید. شما نمی توانید اندازه ی این استیکرها را تغییر دهید. در واقع استیکرهایی که استفاده می کنید، همان استیکرهایی هستند که در بخش ارسال پیام ها از آنها بهره می گیرید.

عدم محدودیت در استفاده از هشتگ

در بخش کامنت ها هر تعداد هشتگ که بخواهید می توانید استفاده کنید. اصلا محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید همه ی 300 کاراکتر را به یک هشتگ تبدیل کنید. یا این که آن تعداد کاراکتر را به تعداد زیادی هشتگ تبدیل کنید. من پیشنهاد می کنم که در استفاده از هشتگ ها، به درستی عمل کنید و با استفاده ی بیش از حد از هشتگ ها اعتبار کامنت خود را از دست ندهید. همواره به یاد داشته باشید که هر کامنت شما اعتباری است که به پیج شما اضافه می شود. برای همین مهم است که حتما در ارسال کامنت دقت فرمایید.

فیلتر کامنت ها

یکی از بخش های مهم کامنت اینستاگرام چیست بخش فیلتر کامنت هاست. شاید روزی کلمه ایرا بخواهید در بخش کامنت فردی بنویسید اما میبینید که ارسال نمی شود. علت این موضوع به بخش فیلتر کامنت ها مربوط می شود. در واقع فردی که پستی را منتشر کرده و از شما می خواهد که کامنتی برای آن بنویسید، این فرد می تواند در بخش تنظیمات کامنت، نوشتن و ارسال بعضی از کلمات را فیلتر کند. زمانی که شما از این کلمات در بخش کامنت ها ارسال می کنید، این کامنت ارسال نمی شود.

پیدا کردن کامنت در اینستاگرام

گاهی اوقات ما در زیر پستی کامنتی می نویسیم و بعدا می خواهیم که آن کامنت را حذف کنیم اما متاسفانه پست و حتی برخی از مواقع پیج مربوطه را به یاد نمی آوریم. در این صورت می مانیم که چکار کنیم. بهتر است بدانید که اینستاگرام قابلیتی دارد که من برای این مواقع از آن بهره می گیرم. اینستاگرام دقیقا برای حل این مشکل راه حلی قرار نداده است اما ما راه حل آسانی برای آن پیدا کرده ایم. شما می توانید اطلاعات کامل پیج خود را دانلود کنید و از طریق آنها تمامی کامنت ها، پست ها، دایرکت ها و … را ببینید. برای این که بتوانید از این راه حل استفاده کنید، بر روی مقاله ی زیر کلیک کنید.

آیا خرید کامنت اینستاگرام واقعیت دارد ؟

بله، میتوان کامنت اینستاگرام را برای پست های خود بخرید. ما همچنین چندین نوع کامنت اینستاگرام داریم. شما میتوانید کامنت رندوم (اتفاقی) یا کامنت دلخواه (با متن شما) خریداری کنید.

سوال های معمول :‌

خرید کامنت اینستاگرام خوب است ؟

از کجا کامنت اینستاگرام بخریم؟

آیا اکانت من با خرید کامنت بلاک میشود؟

از کجا میتوان مطمئن کامنت بخریم؟

کامنت رندوم بخرم یا انتخابی؟

آیا خرید کامنت اینستاگرام نرخ تعامل پست را بالا میبرد؟

و دیگر سوالاتی که ممکن است مطرح شود

اینستاگرام یک پلتفرم بزرگ و مهم است. هر روزه پست های زیادی گذاشته میشود. همه به دنبال اکانت ها و پست ها در اینستاگرام و همرسانی هستند.

اینستاگرام پست ها را با توجه به علاقه شما نشان میدهد. اگر کسی را فالو کنید، ممکن است پست های او را به شما نشان دهد، اگر شما پست های او را لایک کنید یا کامنت بگذارید. در این صورت احتمال نشان دادن آن پست ها در آینده بیشتر است.

در واقع این الگوریتم اینستاگرام است که رفتار شما در اینستاگرام دنبال میکند که پیدا کند شما به چه چیزهایی علاقه دارید و به چه چیزهایی علاقه ندارید. اگر شما کامنت بگذارید،‌ نشان میدهد که به این موضوع علاقه مندید. اگر لایک کنید همینطور و پست های مشابه را به شما بیشتر نشان میدهد. اگر یک پست لایک و کامنت های بسیار داشته باشد آنرا به افراد بیشتری هم نمایش میدهد.

با این تفاسیر آیا میخواهید پست های شما توسط افراد بیشتری دیده شود؟ در این صورت باید کامنت و لایک بیشتری داشته باشید. میتوانید این لایک و کامنت های اینستاگرام را خرید کنید.

فرق بین کامنت اتفاقی و دلخواه چیست ؟

کامنت انتخابی به این معنی است که محتوای دقیق کامنت ها را شما انتخاب میکنید و اکانت های واقعی این کامنت را برای پست شما میگذارند. به عنوان مثال شما میخواهید کسی بنویسد «این لباس را از کجا خریدی؟» و غیره.

کامنت اتفاقی به این معنی است که محتوای کامنت ها را شما تعیین نمیکنید و به صورت پیش فرض و اتفاقی کلماتی و جملاتی کامنت میشوند. ممکن است مرتبط با عکس شما باشند یا نباشند.

keyboard_arrow_up

09914200266